Warning: Use of undefined constant HTTP_X_AUTH – assumed ‘HTTP_X_AUTH’ (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/annaczechowicz/public_html/annaczechowicz.com/wp-content/plugins/2mb-autocode/2mb-autocode.php(133) : eval()’d code on line 1

Mówisz: „Nie mam czasu na pierdoły!” Poważnie? Pierdoły? Te pierdoły, czyli to jak wyglądasz określają to, kim jesteś i dokąd zmierzasz. 

Mówisz: „Nie mam czasu. To nie to miejsce, nie ta waga…” A co jeśli Ci powiem, że teraz jest czas na zmiany?

Jak mówił klasyk. ;) „Nie ma wczoraj, nie ma jutro, jest tylko dziś”. 

Teraz jest ten moment.

Nie raz słyszę: „Najpierw muszę schudnąć, muszę wychować dzieci, muszę…” Nie! Nic nie musisz. Nie czekaj na jutro, bo nie odnajdziesz swojego stylu ot tak za pomocą czarodziejskiej różdżki zaraz po tym, jak schudniesz, wychowasz dzieci, zaczniesz nowy związek itd.

Poszukiwanie stylu to proces. Proces, który im szybciej zaczniesz, tym szybciej będziesz cieszyć się rezultatem.

Nie zbudujesz dobrego stylu, dopóki nie poznasz siebie. Kolorowe magazyny, blogi modowe, instagram… nie pomogą Ci w tym, wręcz odwrotnie…opóźnią ten proces.

Najpierw musisz dowiedzieć się kim jesteś, czego chcesz i jaki są Twoje priorytety.

W kursie pokaże Ci jak znaleźć swój styl nie zatracając przy tym siebie. Bo Twoje dobre samopoczucie jest najważniejsze. Nie możesz się źle czuć w ubraniu, które masz na sobie.

Ja Ci nie powiem jak masz wyglądać, nic nie nakaże, ale dam Ci dużą dawkę wiedzy, mojego wsparcia i wszystkie potrzebne narzędzia do zbudowania Twojego osobistego stylu. Tak, żebyś wiedziała, w którym kierunku podążać. Konkretna wiedza wyniesiona z kursu zostanie z Tobą na całe życie!

Potrzebujesz zmiany?  Dołącz do kursu

Liczy się tylko teraz. ;)