Anna Czechowicz

Anna Czechowicz

Personal Stylist

Pomagam ludziom wyglądać i czuć się wspaniale doskonaląc ich wizerunek. Żyjemy dziś w świecie, w którym coraz trudniej jest się wyróżnić. Czy tego chcemy, czy nie wszyscy oceniają nas na podstawie naszego wyglądu. Twój wizerunek jest Twoją siłą, warto z tego odpowiednio skorzystać i wyróżnić się na tle dzisiejszej “bylejakości” i przypadkowego ubioru. Pamiętaj, że Twój ubiór to Twoje logo.

Moim priorytetem jest ułatwienie Ci poruszania się w świecie mody i sprawienie, żeby Twój styl był spójny z Tobą i dodawał Ci siły do działania i spełniania marzeń. Jestem przekonana, że wszyscy zasługują na to, by czuć się wyjątkowo. Zawsze koncentruję się na Twoich potrzebach i celach. Wierzę, że dobry styl ma wielką siłę wzmacniania naszego przekazu i pozycji. Prawdziwe piękno składa, się z małych detali dlatego bardzo dbam, o szczegóły, bo to one tworzą spójny wygląd i wyjątkowy styl. Każdy z nas ma własną definicję piękna. Ja pomagam Tobie odkryć ją na nowo.

Z wykształcenia jestem historykiem i korzystam z tego na co dzień łapiąc balans między klasyczną elegancją a najnowszymi trendami. Osobistą stylistką zostałam z miłości do pięknych rzeczy, z pasji do perfekcji oraz z dbałości o szczegóły.  Jestem zwyciężczynią prestiżowych Warsztatów Stylizacji Fashion Projectpierwszą polską stylistką Zalon by Zalando oraz absolwentką School of Style (Los Angeles). Nigdy nie stoję w miejscu i cały czas pogłębiam swoją wiedzę, z którą chcę podzielić się również z Tobą.

Nasza współpraca przyniesie Ci wiele zaskakujących rezultatów m.in.: wstając rano zawsze będziesz wiedzieć, w co się ubrać, żeby dobrze wyglądać. W Twojej garderobie znajdą się rzeczy dobre jakościowo, które będą Ci służyć długie lata. To może być najlepsza inwestycja w Twoją przyszłość.
Na co dzień pracuję z klientami indywidualnymi oraz z firmami. Współpracuję także z osobami z branży mody. Możemy spotkać się i współpracować zarówno w Belgii, jak i w Polsce.

Niech to będzie dla Ciebie początek nowej, niezapomnianej drogi.