STYLOWA TY

KURS ONLINE

EDYCJA 2

Krok po kroku poprowadzę Cię przez każdy etap kursu, po którym na nowo będziesz umiała stworzyć stylową szafę oraz znaleźć swój indywidualny Styl, który doda Ci siłę do działania i spełniania marzeń. Nie zwlekaj. Styl się sam nie odnajdzie!

Wyeliminuj raz na zawsze stwierdzenie: „Nie mam się w co ubrać!”

Znasz to? Stoisz przed szafą i mówisz: „Nie mam się w co ubrać!” To nie jest kwestia niewystarczającej ilości ubrań czy ich nadmiaru. To brak wiedzy, jak je połączyć ze sobą, aby tworzyły spójną całość. To jak wyglądasz ma duży wpływ na Twoje życie i stosunki z innymi ludźmi. Warto z tego odpowiednio skorzystać i wyróżnić się z tłumu.
Kurs online: STYLOWA TY może być dobrą inwestycją w Twoją przyszłość i początkiem nowej, niezapomnianej drogi. Kurs zawiera wiedzę, która będzie Ci służyła przez całe życie.

Znajdź swój styl i stwórz szafę, którą pokochasz!

 

Chcesz odnaleźć swój styl, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Chcesz dowiedzieć się, jakie ubrania pasują do Twojej sylwetki?

Chcesz dobrze wyglądać nie tracąc codziennie rano czasu przed szafą?

Chcesz robić przemyślane zakupy oszczędzając przy tym czas i pieniądze?

Chcesz z łatwością tworzyć udane stylizacje i czuć się przy tym sobą?

 

Jeżeli na większość pytań odpowiedziałaś twierdząco, to ten kurs jest dla Ciebie!

CO ZAWIERA KURS?

 

 • 4 moduły z lekcjami, które krok po kroku pomogą Ci odnaleźć Twój osobisty styl i stworzyć spójny wizerunek.

 • BONUS – RAPORT STYLU, zawierający szczegółowe informacje na temat Twojego typu sylwetki (wartość Raportu Stylu bez kursu to 400 zł)
 • Materiały do pobrania (Prezentacje, listy kontrolne, ćwiczenia, przewodniki) w formie PDF. Pomogą Ci one w Twojej podróży do odkrycia osobistego stylu.

 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku z moim wsparciem oraz innych uczestniczek kursu.

 • Dostęp do kursu na stałe.

 • Moje wsparcie i osobisty kontakt mailowy.

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 

 • Jak odnaleźć swój styl i zbudować spójny wizerunek.

 • Jaki masz typ sylwetki oraz jakie fasony ubrań i dodatki są najlepsze dla Ciebie.

 • Jak zestawiać ze sobą różne wzory i kolory oraz jak łączyć elementy garderoby tworząc udane stylizacje.

 • Poznasz różne stylistyczne triki.

 • Jak kupować oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

 • Jak na nowo stworzyć swoją szafę i ubrać się rano w 5 minut.

KURS JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

 

 • Chcesz wyglądać lepiej i chciałabyś, żeby miało to dobry wpływ na Twoje życie osobiste oraz zawodowe.

 • Jesteś zmęczona swoim wizerunkiem i chciałabyś coś w końcu w nim zmienić.

 • Nie chcesz tracić już więcej czasu na szukanie sprzecznych informacji na temat Twojego typu sylwetki itp.

KURS NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

 

 • Nie masz czasu na ten kurs.

 • Nie chcesz nic zmieniać i uważasz, że wiesz wszystko na temat swojej sylwetki, typu kolorystycznego i odnalazłaś już swój osobisty styl.

 • Jesteś mężczyzną. Ten kurs skierowany jest do kobiet.

MODUŁ 1:

POSZUKIWANIE STYLU

Pokażę Ci jak odnaleźć swój styl i na co zwrócić uwagę, żeby był on jak najbardziej autentyczny. Poznasz swoją sylwetkę i kolory, które do Ciebie pasują.

MODUŁ 2:

STYLOWA SZAFA

Dowiesz się jak stworzyć szafę dopasowaną do Ciebie i  Twojego stylu życia. Nauczysz się łączyć ze sobą wzory i kolory. Poznasz sporo stylistycznych trików. 

MODUŁ 3:

PRZYJEMNE ZAKUPY

Dowiesz się jak kupować oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Poznasz różne zakupowe triki.

MODUŁ 4:

EWOLUCJA STYLU

Dowiesz się jak rozwijać i utrzymać swój osobisty styl tak, aby służył Ci całe życie!

Witaj! Nazywam się Anna Czechowicz

Pomagam kobietom wyglądać i czuć się wspaniale doskonaląc ich wizerunek, który dodaje im siły do działania i spełniania marzeń.

Wierzę, że dobry styl ma wielką siłę wzmacniania naszego przekazu i pozycji. Bardzo dbam o detale, bo to one tworzą spójny wygląd. Osobistą stylistką zostałam z miłości do pięknych rzeczy, z pasji do perfekcji oraz z dbałości o szczegóły. Jestem absolwentką School of Style (Los Angeles), zwyciężczynią prestiżowych Warsztatów Stylizacji Fashion Project oraz osobistą stylistką Zalando.

Stworzyłam ten kurs, aby pomóc Ci odkryć Twój indywidualny Styl. Twój wizerunek jest Twoją siłą, więc warto z tego odpowiednio skorzystać i wyróżnić się na tle dzisiejszej „bylejakości” i przypadkowego ubioru. Dołącz do kursu – niech to będzie dla Ciebie początkiem nowej, niezapomnianej drogi.

OSOBY, KTÓRE MI ZAUFAŁY:

Kurs pomógł mi uporządkować chaos w szafie, do tej pory kupowałam ubrania od przypadku do przypadku i zazwyczaj nie dało się z tego ułożyć konkretnego stylu. Dowiedziałam się, jaki mam typ sylwetki, na co zwracać uwagę i czego unikać. Bardzo pomocne były poradniki odnośnie łączenia wzorów i kolorów, przykłady stylizacji dopasowane do sylwetki, ciekawe wskazówki np. znajdź swój wyróżnik stylu oraz różne podpowiedzi, nad którymi nigdy wcześniej się nie zastanawiałam i przede wszystkim bardzo miła Pani trener. :) Kurs naprawdę daje przydatną wiedzę do stworzenia własnego stylu. :)”
Anna Kulikowska | www.lekcja-angielskiego.pl

Poleciłabym ten kurs innym osobom, ponieważ warto zainwestować w siebie i znaleźć swój własny styl. To jak nas widzą inni jest swego rodzaju wizytówką i częściowo przez pryzmat ubioru jesteśmy odbierani przez innych. W kursie najbardziej podobało mi się to, że mogłam być w kontakcie z Anią i mogłam zgłaszać moje wątpliwości, które następnie były rozwiewane. Poza tym, ze względu na pracę nie jestem na bieżąco, a mam możliwość dalej utrzymywać kontakt i prosić o pomoc. Teraz przywiązuje większą uwagę do tego, co noszę. Jestem jeszcze w trakcie zmian, jednak poczyniłam pojedyncze zakupy zgodnie ze wskazówkami z analizy sylwetki.

Jestem zadowolona z wzięcia udziału w kursie, upewniłam się co do swojego typu sylwetki. Uświadomiłam sobie również, że niektóre próby dobierania ubrań nie były całkiem nieudolne, gdyż mam w szafie trochę rzeczy, które faktycznie pasują do wskazówek. Podobnie z kolorami, które pasują do mojej urody. Na pewno jest też kilka spraw, nad którymi sama muszę popracować. Jestem naprawdę wdzięczna i cieszę się, że trafiłam na Twoją stronę i miałam możliwość wzięcia udziału w kursie. Strasznie żałuje, że nie było możliwość, aby się spotkać, bo chętnie napiłabym się z Tobą kawy i zabrała ze sobą na zakupy. ;)”

Kamila Pasieka

Za wskazanie modowej drogi i za dmuchnięcie w skrzydła. Dziękuję. Teraz zakupy tylko z Twoimi wskazówkami. Zaczynam wyglądać jak kobieta, nie jak zagubiona dziewczyna, a jak kobieta. Samopoczucie +100%. Aż chce się kupować. I ubierać. I do ludzi iść. Dziękuję za udoskonalenie nowej mnie.”
Anna | Wrocław

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy ten kurs jest dla mnie?
Tak, jeżeli:

Chcesz odnaleźć swój styl, ale nie wiesz, od czego zacząć.

Chcesz dowiedzieć się, jakie ubrania pasują do Twojej sylwetki oraz w jakich kolorach jest Ci najlepiej.

Chcesz dobrze wyglądać nie tracąc codziennie rano czasu przed szafą.

Chcesz robić przemyślane zakupy oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Chcesz z łatwością tworzyć udane stylizacje i czuć się przy tym sobą.

Kurs zawiera wiedzę, która będzie Ci służyła przez całe życie.

Ile czasu trwa kurs?

Kurs trwa 30 dni.

Jak wygląda dostęp do kursu?
Każdy z 4 modułów dostajesz tydzień po tygodniu po to, żeby krok po kroku przejść przez kurs i nie być przytłoczoną dużą ilością materiału na raz.

Pamiętaj, że dostęp do całej zawartości kursu otrzymujesz na zawsze! Będziesz mogła wracać do niego, kiedy będziesz tego potrzebowała.

Czy mogę dostać fakturę/rachunek za zakup kursu?
Tak, w razie potrzeby wystawię fakturę/rachunek. Po zakupie kursu daj mi znać na maila: kurs@annaczechowicz.com

Nie zwlekaj. Styl się sam nie odnajdzie!