STYLIZACJA NA SPECJALNĄ OKAZJĘ

Masz w planach wielkie wyjście? Pomogę Ci dobrać strój w taki sposób, żebyś wyglądała i czuła się zjawiskowo. Będziemy współpracować do momentu, aż poczujesz się pewna siebie i będziesz błyszczeć!

Ta usługa zawiera wybór jednego kompletnego stroju (w tym buty i dodatki). Makijaż i fryzura dostępna na życzenie klientki.

Stylizacja na specjalną okazję dostępna również dla mężczyzn!

Cena: 350 €

Cena usługi online: 250 €

OPIEKA STYLISTYCZNA

Oferta ta skierowana jest do tych, którzy korzystali już wcześniej z moich usług i chcą pozostać w kontakcie ze swoją osobistą stylistką oraz do tych, którzy potrzebują szybkiej porady stylistycznej. Pomogę Ci rozwiązać każdy modowy problem poprzez kontakt: e-mail | telefon | Skype.

Wybierz czas osobistej opieki stylistycznej (od 1 miesiąca  – do 1 roku). Poradź się — wyślij do mnie zdjęcie ubrania, dodatków lub butów. Podpowiem Ci co z czym skomponować. Buduj swoją stylową garderobę, będziemy ją wspólnie edytować – dodawać  lub usuwać zbędne elementy z szafy. Masz jakieś pytania? “Co mam założyć na ważne spotkanie?”, “Czy widziałaś, gdzieś fajne purpurowe szpilki? Marzę o nich. :)” Zadawaj mi pytania nawet w podróży czy podczas zakupów. “Czy ta sukienka będzie dobra dla mnie i mojej sylwetki?”.  Na każde nurtujące Cię pytanie z przyjemnością odpowiem i pomogę je rozwiązać.

Opieka stylistyczna dostępna również dla mężczyzn!

Cena ustalana jest indywidualnie.