Ania jesteś mistrzem w tym, co robisz, jesteś pełna pasji i zaangażowania. :) Dzięki Tobie powoli rozstaję się z moją ukochaną czernią, odważyłam się na kolory, których nigdy nie nosiłam. I o dziwo!!! Bardzo dobrze w nich wyglądam. Czuję się super w nowych (nie czarnych) ubraniach. Przymierzam się właśnie do kupna butów na obcasie!!! Szok!!! Teraz robienie zakupów jest dla mnie przyjemnością, dziękuję Ci za poświęcony czas i mój nowy Look!!!

Aleksandra Jamrozy |Kronach (Niemcy)

STYLOWE ZAKUPY

 

Zakupy jeszcze nigdy nie były takie proste. Czy jest lepszy sposób na to, żeby pójść na zakupy z Twoją osobistą stylistką, która dba o szczegóły i profesjonalnie Ci doradzi? Możesz zrelaksować się wiedząc, że każdy zakup będzie trafiony. Odkryjesz nowy – wspaniały wygląd, który pozwoli Ci zwiększyć pewność siebie i będzie odzwierciedlał Twoją osobowość. To będzie wyzwalające doświadczenie i dobra zabawa. Pokażę Ci czego szukać i gdzie to znaleźć.

Pomogę Ci zrobić zakupy mądrze i pewnie. Będą one dopasowane do Twoich potrzeb – do tego, co robisz na co dzień i gdzie pracujesz, a wszystko w ramach Twojego budżetu. Właśnie pod tym względem będziemy dopasowywać Twoją garderobę. Będziesz czuła się i wyglądała wspaniale.

 

Twoje korzyści:

 

  • Analiza sylwetki i analiza kolorystyczna
  • Indywidualne zakupy z Twoją osobistą stylistką
  • Podpowiem Ci jak łączyć ze sobą rzeczy, aby stworzyć udane stylizacje
  • Dowiesz się jakie fasony i kolory są dla Ciebie najlepsze
  • Będziemy kupować zestawami
  • Zdradzę Ci kilka zakupowych sztuczek
  • Otrzymasz Twój osobisty RAPORT STYLU – zawierający wszystkie potrzebne informacje do stworzenia nowego wyglądu, spójnego z Tobą i Twoją sylwetką. RAPORT STYLU to Twoja oszczędność czasu w życiu codziennym i pieniędzy podczas zakupów.

Nie masz czasu, żeby spotkać się ze mną osobiście? Usługa dostępna również online.

Zakupy dostępne również dla mężczyzn!

Masz pytania? Napisz. Chętnie na nie odpowiem. :)

e-mail: info@annaczechowicz.com