SZKOLENIE — OSOBISTA STYLISTKA

Nie jesteś zadowolona ze swojej obecnej pracy i chciałabyś coś zmienić?

Jeśli interesujesz się modą, zawsze lubiłaś ubrania, z wypiekami na twarzy przeglądasz magazyny modowe i czujesz, że mogłabyś pomagać innym dobrze się ubrać. To, to szkolenie jest dla Ciebie! 

Zostań osobistą stylistką i stwórz styl życia dopasowany do Ciebie na własnych zasadach.

Wyobraź sobie, że nigdy więcej nie będziesz musiała prosić o wolne w pracy. To Ty sama będziesz ustalać ile i kiedy chcesz pracować.

Chciałabyś sprawdzić się w roli osobistej stylistki?

Weź udział w szkoleniu — zostań osobistą stylistką. Krok po kroku pokażę Ci jak zacząć już, teraz gdy pracujesz jeszcze na etacie… oraz jak przejść z etatu na swoje. Na szkoleniu zdobędziesz niezbędną wiedzę, potrzebne narzędzia oraz umiejętności w pracy osobistej stylistki.

Razem zbudujemy strategię Twojego biznesu. Pokażę Ci jak zacząć i zostać dobrze zarabiającą osobistą stylistką. Tak, abyś mogła już od pierwszego miesiąca zarabiać więcej niż na etacie i rozwijać swoją karierę w branży modowej. 

Dlaczego warto mi zaufać?

Sama przeszłam drogę do własnego biznesu i zadowolonych klientów. Jestem osobistą stylistką z dużym doświadczeniem, pomogłam ponad 1 500 klientom. Stylistką Zalando w Belgii i Holandii, absolwentką School of Style (Los Angeles) oraz zwyciężczyni prestiżowych Warsztatów Stylizacji Fashion Project. Przez lata zdobywałam wiedzę i szkoliłam się u najlepszych specjalistów w branży w Polsce i za oceanem, aby teraz móc przekazywać wiedzę i swoje doświadczenie przyszłym profesjonalnym stylistką.

Od razu po szkoleniu będziesz mogła wprowadzić zdobytą wiedzę w życie i zacząć spełniać swoje marzenia. 

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat. 

Chcesz dowiedzieć się więcej i zapoznać się z planem szkolenia?

Napisz do mnie na adres: info@annaczechowicz.com

Szkolenie jest świetnym pomysłem na prezent (np. urodzinowy). Mina osoby obdarowanej? Bezcenna. :)

Masz pytania? Napisz. Chętnie na nie odpowiem. :)

e-mail: info@annaczechowicz.com